Цибулини квітів та багаторічні рослини для саду

23.05.2020 01:06
ИНФО Редакция

Квітучі багаторічні рослини — надзвичайно цінні рослини, які будуть прикрашати сад все літо та осінь. Завдяки цьому можна довго насолоджуватися прекрасним видом і ароматами. Такі рослини дуже декоративні, вони самі можуть бути прикрасою саду або бути приглушеним фоном для сезонного натхнення. Квіткові кореневища, до яких входить широкий асортимент, характеризуються найвищою якістю. Завдяки цьому вони є запорукою успішного виконання натхнень. Цибулини квітів та багаторічники оптом — це можливість прикрасити сад. Дотримуючись усіх рекомендацій, можна бути впевненому в успіху та прекрасному ефекті. В оточенні рослин можна добре відпочити та заспокоїтися. Вибір кореневищ садових квітів дає великий вибір. Багато сортів, кольорів, видів листя і квітів дозволять створити унікальні композиції, що порадує навіть найвибагливіших власників саду.

Багаторічні рослини

Багаторічна рослина (лат. Herba perennis) — трав’яниста рослина, яка живе більш як два роки, має не деревні надземні частини, зазвичай багаторічні насіння або спори багаторічних рослин з чагарниками. Багаторічні рослини краще пристосовані до суворих кліматичних умов, ніж однорічні та дворічні рослини.

Такі рослини гинуть кожну зиму, щоб знову відродитися навесні. Завдяки кореневищу багаторічні рослини можна вирощувати на одному і тому ж місці протягом багатьох років. Крім того, вони є дуже великою і надзвичайно різноманітною групою рослин, саме тому їх можна зустріти в будь-який час року, вони різної величини та бувають у багатьох кольорах. Найвідоміші — це багаторічні рослини, які цвітуть влітку, і їх, безумовно, найбільше. Ідеально підходить для різних ролей — на великих просторах, але також на грядках або альпінаріях.

Багаторічні та кореневища квітів — як за ними доглядати?

Догляд за багаторічними рослинами та кореневищами простий, нескладний і не вимагає великої праці. За замовчуванням необхідно вибрати відповідне положення, адаптоване до вимог обраної багаторічної рослини. Зазвичай потрібно саджати багаторічні рослини навесні. Вибране положення слід прополювати й ґрунт належним чином розпушити. Відразу після посадки слід подбати про те, щоб правильно поливати, але це не повинно перестаратися. Більшість кореневищ та квітучих багаторічних рослин зимують у ґрунті, але є також види, які потребують спеціального зберігання. Їх велика різноманітність означає, що кожен знайде потрібне місце та роль у своєму саду. Їх також можна успішно посадити в ящики та горщики.